Producenci

WACIKI KOSMETYCZNE - w zgodzie z naturą, czystością i higieną.

Wielorazowe waciki kosmetyczne niczym nie odstają od tych, które możemy wykorzystać tylko raz. To zdecydowanie alternatywa godna uwagi! Widzimy w nich same zalety, więc w naszej ofercie znajdziesz również te, które są szyte w zaciszu naszego domu. Certyfikowane waciki są tworzone z naturalnych, ekologicznych surowców więc w ich przypadku nie ma mowy o ukrytym mikroplastiku wewnątrz włókien.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Są delikatne, nie podrażniają, zapewniają wsparcie dla pielęgnacji.

Dzięki nim perfekcyjnie zmyjesz makijaż, nawet ten najbardziej trwały. Wacik pomoże Ci dogłębnie oczyścić skórę z zanieczyszczeń i wykona delikatny masaż co odżywi twarz i dekolt, poprzez poprawę ukrwienia. Zajmują znacznie mniej miejsca, więc doceni je każdy, kto planuje wakacyjne podróże. 

Wielorazowe waciki nie rozwarstwiają się podczas ich namoczenia, tak jak te jednokrotnego użytku. Po użyciu możesz je wyprać i nadal będą jak nowe. Już nigdy nie zapomnisz kupić nowego opakowania wacików więc zaoszczędzisz czas, pieniądze oraz ochronisz środowisko.

Czy wielorazowe waciki są higieniczne?

Słysząc ‘wielorazowe’ od razu zastanawiamy się co z bakteriami i zanieczyszczeniami. Tak, wielorazowe waciki są higieniczne, pod warunkiem, że dbamy o nie. 

Zwróć uwagę, aby:

  • Po każdym użyciu dobrze je umyć za pomocą mydła i pozostawić do wyschnięcia.
  • Przechowywać je w czystym miejscu, najlepiej w woreczku lub specjalnym pojemniku co zmniejszy szansę na osadzanie się kurzu.
  • Prać je regularnie, jeśli jest taka możliwość.

Mała zmiana, tak wiele korzyści. Inwestuj w wielorazowe.

Jednym z największych problemów XXI w. zdecydowanie jest nadmierny konsumpcjonizm. Kupujemy coraz więcej rzeczy gorszej jakości, generując przy tym masę odpadów, które nie nadają się do recyklingu. Z pomocą przychodzą produkty wielorazowe, w tym przypadku, waciki kosmetyczne, dzięki którym oszczędzisz miejsce w łazience czy kosmetyczce, gdy będziesz planować wakacyjne podróże.

Zakup wacików to inwestycja: w siebie, swoje zdrowie, promienną skórę, przyjazne otoczenie dla Twoich bliskich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl