Producenci

Dolina Czeremchy, czyli kuźnia zapachów w naturalnym stylu

Jednym z naszych ulubieńców na sklepie jest Dolina Czeremchy. To jej produkty koją i pobudzają nasze zmysły zapachami, ale przy tym nie pozostają w tyle z jakością swoich produktów. Nasza miłość zaczęła się do ich mydeł, ale zdecydowanie nie zatrzymała się jedynie na nich. Dolinę Czeremchy w naszej łazience można było spotkać przed założeniem sklepu, więc też naturalną koleją rzeczy stanowiło to, że i w naszym asortymencie się ona znajdzie. Jeśli ktoś ceni sobie wyraźne, ale nienachalne zapachy, a do tego niezawodne działanie, to Dolina Czeremchy ze swoją gamą produktów zdecydowanie go nie zawiedzie.

Historia powstania tej cudownej firmy jest równie interesująca, bo zaczęła się od zakochania w naturze i Beskidzie Niskim. To tam na wakacjach powstał zalążek pomysłu na połączeniu się w pewien sposób z przyrodą i tylko kwestią czasu był zakup działki w tej pięknej okolicy. Niedługo potem stanął tam dom, którego domownicy zaczęli zacieśniać swoją więź z naturą, naturalnymi kosmetykami, dbaniem o zdrowie i powracali do dawnych tradycji. Dzięki temu, że Beskid Niski tak bardzo rozkochał ich w sobie, dziś możemy cieszyć się z cudownych kosmetyków. Dolina Czeremchy powstała z zamiłowania do własnoręcznie wykonywanych kosmetyków, o naturalnych składach, przemyślanych recepturach, które nie tylko będą stanowić wspaniałą odskocznie wśród otaczającej nas chemii, ale także będą skuteczne i zachęcą do dalszych zmian w kierunku więzi z naturą. Ich jakość nie pozostawia złudzeń, zostały stworzone w pierwszej kolejności dla nich oraz ich bliskich, potem pojawiła się chęć dzielenia się tą pracą z resztą świata. Cenimy ich również za to, że ich miłość do natury nie kończy się na naturalnych składach, ale także dbają o środowisko, a ich produkty znaleźć można jedynie w opakowaniach less waste/zero waste.

Co dla nich oznacza pojęcie “kosmetyki naturalne”?

Jak sami mówią, kosmetyki naturalne nie kończą się dla nich tylko na naturalnych składach. To cała idea pozostania w zgodzie z naturą, rezygnacja ze szkodliwej dla środowiska chemii i nietestowanie produktów na zwierzętach. Mają się wiązać ze zmniejszeniem ogólnej konsumpcji i rozwijaniem samowystarczalności. Ważna jest dla nich świadomość - tego, że możesz dbać o siebie i o planetę jednocześnie.

Nasz ulubiony produkt Doliny Czeremchy? Będzie to szampon w kostce owsiany, który jest stałym bywalcem naszego prysznica.

Szampon w kostce owsiany Szampon w kostce owsiany
Cena: 28,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mydło do twarzy OGÓREK Mydło do twarzy OGÓREK
Cena: 23,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mydło do twarzy Owsiane Mydło do twarzy Owsiane
Cena: 23,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl