Producenci

Bambaw - bambusowa rewolucja

O zaletach bambusa możemy rozprawiać godzinami, a Bambaw to firma, która zdecydowanie wykorzystuje ten wspaniały surowiec. Przyświeca im wiara w to, że bardziej zrównoważony, etyczny i świadomy świat jest możliwy do osiągnięcia, a także na wyciągnięcie ręki. Sami mówią o tym, że ich misją jest zmniejszenie odpadów, które tak obciążają naszą planetę, a wszystko to poprzez dostarczanie wysokiej jakości, przystępnych cenowo produktów pozbawionych odpadów. Dlatego też ściśle przestrzegają rezygnacji z wykorzystywania tworzyw sztucznych 

Każdego dnia tysiące ton odpadów z tworzyw sztucznych z produktów jednorazowego użytku zagrażają naturze i wszystkim jej formom życia, a ich rozkład trwa ponad 500 lat.

Odrzuciliśmy plastik i cieszymy się, że też o tym myślisz. Wiemy, że potrzeba odwagi, by zakwestionować status quo.
Dlatego celowo koncentrujemy się na budowaniu etycznej społeczności osób zmieniających zasady gier. Wspólnie dzielimy się informacjami, pomysłami i entuzjazmem, które wspomagają ruch ZERO WASTE.

Dążymy do ulepszania naszej oferty zrównoważonych produktów bambusowych i chcielibyśmy podziękować za Wasz integralny udział w globalnej eko podróży, w której jesteśmy z Bambaw!

Jeśli to Twoje początki z marką Bambaw, polecamy zacząć m.in od bambusowej, wielorazowej maszynki do golenia.

Bambaw

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl