Producenci

Ajeden - kosmetyki z natury 

Wdech, wydech i wsłuchanie się w odgłosy natury. Zasięg w telefonie i poczucie upływu czasu na obrzeżach Drawieńskiego Parku Narodowego to raczej rzadkość. Za to można tam pożegnać się z budzikiem, bo każdego dnia tę funkcję spełnia kogut. To właśnie w tym pięknym krajobrazie, otoczona ciszą i zielenią znajduje się mała, rodzinna manufaktura miodu i mydła. Powstała z pasji, miłości do przyrody i zwierząt. To niewielkie gospodarstwo jest jak z sielankowej bajki, gdzie czas zwalnia, kozy skubią trawę, a pszczoły latają w poszukiwaniu pyłku i nektaru. Tam znajduje się maleńka pracownia, w której leżakują sobie mydła. W spokoju i ciszy czekają, aż trafią w Wasze ręce. Jest to również akt odcięcia się od szeroko pojętego przemysłu, a zbliżenie się jak najbardziej do tego co oferuje otaczająca nas wszystkich przyroda. Warzywa z przydomowego ogródka, miód z własnej pasieki, świeże kozie mleko o wschodzie słońca, zioła z pobliskich łąk to tylko niektóre z czynników, które nadają Ajeden wyjątkowości. To właśnie tym i pasją do tego co naturalne chcą się z nami wszystkimi podzielić, a nam pozostaje tylko korzystać z tych dobroci. 

Za co ich cenimy? Przede wszystkim za miłość do natury, która przekłada się na świetne produkty. Przemyślane, naturalne składy i działanie, a to wszystko w przyjaznych środowisku opakowaniach. Przede wszystkim widać też, że za ich produktami stoi pasja, w którą serce wkłada świetne zgrana rodzina i rodzima firma. 

Za co cenimy produkty firmy Ajeden?

Każdy kto miał w ręku szampon tej manufaktury wie, że zapach jest wręcz hipnotyzujący. Doceniamy natomiast nie tylko szampony, bo Ajeden posiada szeroką gamę różnych i ciekawych, a przede wszystkim naturalnych produktów takich jak hydrolaty, glinki czy oleje do twarzy i włosów.  

Ajeden

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl