Producenci

Mydlarnia 4 szpaki

4 Szpaki to rodzinna firma, której celem jest tworzenie wysokiej jakości mydeł (i nie tylko) w zgodzie z naturą i z myślą dbania o środowisko. Ich kosmetyki cechuje prostota, funkcjonalność i świetne, naturalne składy. Są niewątpliwie dowodem na to, że bez grama chemii można stworzyć produkt o niezawodnym działaniu. Nic dziwnego więc, że za 4 Szpakami stoi już “szpaków” więcej niż czterech, a firma wciąż prężnie się rozwija i zachwyca wciąż nowymi produktami. Mimo, że nie jest już to niewielka manufaktura, to jej cel wciąż jest niezmiennie ten sam - proste składy, skuteczne działanie i zgoda z naturą. Dbanie o produkt w każdym najmniejszym detalu (również opakowania i etykiety) jest najlepszym dowodem na to, że 4 Szpaki wkładają w swoje dzieło całe serce. Jak sami twierdzą, może i nie są ideałem, bo takiego szukać trudno, ale według nas jest im naprawdę niedaleko. Wiedzą, że tworzą i angażują się na tyle, by sami nie mogli się do niczego “przyczepić”, a wymagania mają naprawdę wysokie. To też wpływa na to z jaką częstotliwością wypuszczają swoje nowości - często my sami czekamy z niecierpliwością, czym tym razem nas zaskoczą. Kiedy my czekamy i snujemy wizje na temat nowych produktów, 4 Szpaki pracują jak mróweczki, testują i poprawiają najmniejsze mankamenty, tak byś mógł użyć ich nowego produktu i powiedzieć “to jest to!”. Pewnie dzięki temu zaangażowaniu ich kosmetyki są skuteczne, z powodzeniem pielęgnują, mają piękne zapachy, które pochodzą prosto z natury, koją zmysły i sprawiają po prostu przyjemność 

Receptury Mydlarni

Szukając idealnych receptur starają się bazować na surowcach z Polski i od lokalnych producentów. Wiedzą jak ważne jest wzajemne wsparcie i napędzanie lokalnej gospodarki. Robią też kupę dobrej roboty w kwestii ekologii, bo od samych początków pakują produkty w duchu zero waste, starając się zawsze znaleźć bardziej przyjazne środowisku alternatywy. 

Cenimy ich sobie z wielu względów. Bardzo lubimy ich produkty i sami używamy ich już od bardzo dawna. Wyznajemy podobne wartości i cieszymy się, że w naszym asortymencie znajduje się firma o tak restrykcyjnych zasadach w kwestii jakości, naturalnych składów i ekologicznych opakowań. Uważamy też, że robią świetną robotę w kwestii zachęcania ludzi do produktów naturalnych i pielęgnacji w zgodzie z naturą, bo dzięki nim w dużej mierze tak liczne grono odbiorców uwierzyło “proste składy” i ich skuteczność. Jednym z naszych ulubionych produktów to dezodorant w kremie cytrusowo-ziołowy!

4Szpaki

Dezodorant w kremie cytrusowo-ziołowy Dezodorant w kremie cytrusowo-ziołowy
Producent: 4Szpaki
Cena: 35,00 zł 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Miłość mydło w płynie - 4 szpaki Miłość mydło w płynie - 4 szpaki
Producent: 4Szpaki
Cena: 34,00 zł 37,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Miłość olejek do masażu - 4 szpaki Miłość olejek do masażu - 4 szpaki
Producent: 4Szpaki
Cena: 32,00 zł 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Mydło Zimowe w kostce Mydło Zimowe w kostce
Producent: 4Szpaki
Cena: 19,00 zł
szt.
zobacz więcej
Przepiórka - mydło gospodarcze Przepiórka - mydło gospodarcze
Producent: 4Szpaki
Cena: 19,00 zł
szt.
zobacz więcej
Serum do włosów niskoporowatych Serum do włosów niskoporowatych
Producent: 4Szpaki
Cena: 50,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl