Producenci
Odpowiedzialność

Odpowiedzialność Projektu

Zależy nam na etyce prowadzonego przez nas sklepu i wszystkich działań, które go dotyczą. W myśl nazwy Projekt Mniej, znacznie ograniczamy takie aspekty jak zużycie plastiku, negatywny wpływ naszego asortymentu na środowisko czy nieodpowiednią etykę samej produkcji produktów. Wspieramy też polskie biznesy - większość naszych producentów to właśnie lokalne, polskie marki rzemieślnicze.

Naturalne Składniki Naszych Produktów

Na sklepie znajdziesz kosmetyki, które są pochodzenia naturalnego. Nasze produkty są wegańskie i wegetariańskie. W składach nie znajdziesz chemicznych i szkodliwych dla ludzi, zwierząt i środowiska substancji. 

Odpowiedzialni Producenci Produktów

Większość produktów w Projekt Mniej pochodzi od niedużych, polskich producentów (np. Dolina Czeremchy, Nowa Kosmetyka, 4 Szpaki). Jeśli mamy w ofercie firmę zza granicy - to jest ona ściśle związana z etyczną i ekologiczną produkcją danego asortymentu (np. Bambaw czy Hydrophil).

Ekologiczny Sposób Pakowania

100% naszych opakowań nie zawiera plastiku. Pakujemy z użyciem kartonów z certyfikatami FSC. Wypełnienia przesyłek to papier lub wióry kartonowe. Korzystamy z taśm papierowych, a numer przesyłki jest drukowany na papierze który w 100% pochodzi z recyklingu. 

Polityka Cenowa

Naszym zdaniem ceny na w sklepie Projekt Mniej nie są ani wysokie, ani niskie. Nie walczymy z konkurencją ceną, ponieważ zależy nam na zrównoważonym rozwoju, a nie chcemy sięgać po półśrodki czy kompromisy w kwestii etyki naszej firmy, co nie byłoby możliwe, gdybyśmy musieli “ciąć” koszty.

Jeśli masz jakieś sugestie czy pytania - koniecznie daj nam znać! Tymczasem zapraszamy Cię do świadomego korzystania z naszego sklepu i dokładania cegiełki do naszego projektu  Zapraszamy też do współpracy :) 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl