Producenci
O Projekcie


WPADAJ NA INSTAGRAMA:

Instagram projekt mniej


Dzięki, że jesteś tu z nami!

Przede wszystkim Projekt Mniej stanowią dwie osoby - Monika i Kuba (+ pies, Bicek). Projekt Mniej powstał z trzech powodów:

- Chęci zmiany sposobu życia na bardziej przyjazny środowisku

- Sympatii do roślin i tego, co naturalne

- Obaw dotyczących zanieczyszczenia i degradacji środowiska oraz zmian klimatycznych

Z początku tak po prostu nazwaliśmy przemianę naszego stylu życia, która powoli zachodzi i cały czas idzie w dobrym kierunku. Zaczęło się od książki Arety Szpury - Jak Uratować Świat czy też od obserwacji takich profilów jak Wielorazówka na Instagramie. Było to w roku 2019.

Z czasem jednak pomyśleliśmy, że fajnie byłoby pracować i zarabiać na czymś, co wspiera dobre, ekologiczne trendy i nie szkodzi środowisku - a przynajmniej promuje alternatywy, które szkodę tę minimalizują do zera (ciężko np. Ominąć nieekologiczny proces transportu). Doszedł zatem jeszcze jeden, dodatkowy cel - zmiana pracy na taką, która maksymalnie, na tyle ile to możliwe, jest przyjazna środowisku - padło na sklep internetowy, który jest niezwykle ekscytującym przedsięwzięciem i nieco krokiem w nieznane.

Na projektmniej.pl jak i na profilach społecznościowych marki, promujemy filozofię less waste, pokazujemy jak my sobie z nią radzimy, oraz prowadzimy sprzedaż produktów i akcesoriów związanych z tym kierunkiem.

Nie jesteśmy idealni w tym co robimy - nie jesteśmy wegatarianami, choć ograniczamy mięso a czasem zdarzy się nam polecieć gdzieś samolotem - cały czas jednak staramy się redukować te elementy życia, które negatywnie wpływają na środowisko. Wierzymy w zasadę: It’s not about perfection, it’s about reduction.

Rozgość się zatem w naszym sklepie, rzuć okiem na naszego instagrama, a jeśli chciałabyś/chciałbyś o czymś porozmawiać, spytać czy zwrócić uwagę - odzywaj się do nas na mail lub właśnie na profilach społecznościowych - chętnie odpowiemy, porozmawiamy :)

Dobrego dnia!

Monika i Kuba

Zdjęcie Bicka dla uwagi ;) 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl