Producenci

Patyczki do uszu wielorazowe LastObject - LastSwab Basic

Przywykliśmy do faktu że każde czyszczenie zewnętrznej części ucha równe jest ze zużyciem jednorazowego, najczęściej plastikowego patyczka. Prawdopodobnie nie pomylimy się, stwierdzając że a morzach i oceanach można znaleźć ich miliony - na krótko na pewno tam nie zawitały, a przecież używane były tylko kilkanaście sekund... Ten fakt poruszył duńską projektantkę, Isabel Aagaard, która postanowiła stworzyć zrównoważony produkt jakim są wielorazowe patyczki do uszu LastSwab Basic. To rozwiązanie pozwala zastąpić nawet 1000 tradycyjnych, jednorazoywch patyczków higienicznych! 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wielorazowe patyczki z misją dbania o środowisko

Marka Lastobject kieruje się wartościami które wspomóc mają walkę z plastikiem, który zatruwa faunę i florę naszej planety. Patyczki higieniczne LastSwab basic zostały wykonane z tworzywa PP i TPE które nadaje się do recyklingu, opakowanie zostało natomiast stworzone z biodegradowalnego plastiku opartego o skrobię kukurydzianą. Do wyboru w naszym sklepie znajdziesz m.in patyczki higieniczne w kolorze niebieskim, czerwonym czy zielonym. 

Nieprzypadkowe kolory patyczków LastSwab 

Każdy kolor patyczka wielorazowego ma znaczenie, każdy z nich oznacza coś innego i jest ściśle związane z ochroną środowiska. Błękitny kolor oznacza płetwala błękitnego, czerwony oznacza koralowiec czerwony a zielony patyczek przypominać ma o żółwiu zielonym - każde z tych gatunków jest zagrożone, czy to przez zmiany klimatyczne, człowieka czy przez zanieczyszczenie w morzach i oceanach. 

Zastosowanie wielorazowych patyczków - pamiętaj!

Patyczkami czyścimy głównie zewnętrzną część ucha! LastSwab służy do czyszczenia ucha tylko do ujścia przewodu słuchowego. Patyczki przemywamy po każdym użyciu wodą z mydłem. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl