Producenci

Ekologiczne produkty do czyszczenia i nie tylko.

Kolekcje preparatów czyszczących w wielu domach mają bardzo daleko od określenia ich “minimalistycznym zbiorem”. Płyn do łazienki, osobno do kabin prysznicowych, osobno na kamień, płyn do mycia kuchni, inny do zlewu, do toalety, do szyb, podłóg i znaleźć by się pewnie mogło jeszcze o wiele więcej. Jeśli kiedyś zadasz sobie pytanie, czy aż taka ilość płynów jest Ci potrzebna, odpowiedź brzmi: nie. Ilość plastikowych odpadów, które pozostają nam po sprzątaniu w domu jest zatrważająca, a przecież bardziej niż o recyklingu, powinniśmy myśleć o redukowaniu odpadów szkodliwych. Dlatego też zachęcamy Cię z całego serca, abyś postawił na ekologiczne produkty do czyszczenia, które znajdziesz poniżej. 

Do Czyszczenia

Sprzątanie z Nową Kosmetyką.

Nowa Kosmetyka jest firmą stawiającą na prostotę swoich produktów, czy to w ich pięknym, minimalistycznym wyglądzie, czy w prostych, ale bardzo skutecznych składach. Dzięki ich  produktom wyczyścisz dom w sposób ekologiczny, bezpieczny dla Ciebie oraz Twoich bliskich, a także raz na zawsze pożegnasz się z dziesiątkami plastikowych butelek z płynami do czyszczenia. Uniwersalny płyn czyszczący w szkle znajdziesz w różnych wariacjach, w tym dla alergików, którym nie zawsze służą olejki eteryczne. Możesz go rozcieńczyć w miseczce z wodą i moczyć w nim ścierkę, rozwodnić w opakowaniu po płynie do szyb i rozpylać, każdy sposób jest dobry i skuteczny, wybierz ten który będzie dla Ciebie najwygodniejszy. Nie zapomnieli też o cięższych zabrudzeniach, których nierzadko ciężko jest się pozbyć nawet chemią, udowadniając tym samym, że moc z natury może zadziwiać. Ekstremalna pasta czyszcząca to produkt do zadań specjalnych, który nakładamy na zabrudzenie i zostawiamy na trochę. Mieszanka mydła, sody oczyszczonej, gliceryny i paru innych składników, to prawdziwa broń w walce z brudem.

Mydła gospodarcze i ich uniwersalne zastosowanie.

Mydła gospodarcze to produkty o bardzo prostym składzie, które mimo, że wyglądają niepozornie, potrafią zdziałać cuda. Ciężko znaleźć rzecz, z którą takie mydło by sobie nie poradziło, ponieważ jego szeroki wachlarz możliwości wzbudza nie lada zainteresowanie. Możesz go użyć do sprzątania blatów, mycia łazienki, wywabiania plam, mycia naczyń, mycia pędzli do makijażu, a nawet poradzić może sobie ze smarem samochodowym. Takie mydło gospodarcze to najlepszy przyjaciel każdego domostwa, a na dodatek spory krok w stronę minimalizmu.

Ekologiczne czyszczenie

Nie potrzebujesz kilkunastu preparatów żeby wyczyścić swój dom. Naturalne środki czyszczące są uniwersalne, skuteczne i całkowicie bezpieczne. Mydła gospodarcze sprawdzą się nie tylko do mycia wszelkich powierzchni, ale także i odplamiania tkanin czy mycia naczyń. Uniwersalne szare mydło w płynie po rozcieńczeniu z wodą starczy Ci na wszystkie powierzchnie. Świetnie sprawdza się również do mycia podłóg. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl